| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | AM02 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 15.9 - 17.9 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Napięcie | DC5V |
| Moc | 2W |
| Poziom hałasu | <30dba |
| Materiał | Drewno i szkło |
| Opcje kolorystyczne | Kolor drewna / Czarny |
| Technologia dyfuzji | Dyfuzja zimnym powietrzem |
| Pojemność oleju | 15ml |
| Scenariusze zastosowań | Prezenty firmowe, wyposażenie hoteli, rozwiązania zapachowe dla przestrzeni komercyjnych |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje