| Marchio: | MGSCENT |
| Numero di modello: | AM02 |
| MOQ: | 1 pz |
| Prezzo: | USD 15.9 - 17.9 |
| Condizioni di pagamento: | T/T, Unione Occidentale |
| Capacità di approvvigionamento: | 300 pezzi/giorno |
| Voltage | DC5V |
| Power | 2W |
| Noise Level | <30dba |
| Material | Wood and glass |
| Color Options | Wood color / Black |
| Diffusion Technology | Cold-air diffusion |
| Oil Capacity | 15ml |
| Application Scenarios | Brand gifts, hotel amenities, commercial space fragrance solutions |