| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | J5000 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 98.2 -110 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Εισφορά ισχύος | Εναλλακτικός ρεύμα 220V |
|---|---|
| Κατανάλωση ενέργειας | 26W |
| Καθαρό βάρος | 11 κιλά |
| Δυνατότητα ύδρευσης | 1000 ml |
| Πεδίο διάχυσης | 5000 κυβικά μέτρα |
| Βασική τεχνολογία | Τεχνολογία νανομίχλης |
![]()
![]()
![]()