| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | J5000 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 98.2 -110 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Zasilanie | AC 220V |
|---|---|
| Zużycie energii | 26W |
| Waga netto | 11kg |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1000ml |
| Zasięg dyfuzji | 5000 metrów sześciennych |
| Technologia rdzeniowa | Technologia Nano-mgły |
![]()
![]()
![]()