| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | J5000 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 98.2 -110 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Stroominvoer | Wisselstroom 220V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 26W |
| Netto gewicht | 11 kg |
| Watercapaciteit | 1000 ml |
| Verspreidingsbereik | 5000 kubieke meter |
| Kerntechnologie | Nano-mist-technologie |
![]()
![]()
![]()