| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | J5000 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 98.2 -110 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet/gün |
| Güç Girişi | AC 220V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 26W |
| Net Ağırlık | 11kg |
| Su Kapasitesi | 1000ml |
| Difüzyon Aralığı | 5000 metreküp |
| Çekirdek Teknoloji | Nano-sis Teknolojisi |
![]()
![]()
![]()