| الاسم التجاري: | MGSCENT |
| رقم الطراز: | BL500 |
| الـ MOQ: | 1 قطعة |
| سعر: | USD 80-100 |
| شروط الدفع: | / تي تي، ويسترن يونيون |
| القدرة على التوريد: | 100 قطعة/يوم |
A professional-grade floor-standing fragrance diffuser designed for commercial environments, featuring durable iron construction and advanced cold-air diffusion technology.
| Voltage | AC220V |
|---|---|
| Application | Hotel / Commercial Building |
| Oil Capacity | 1400ml |
| Color | Black |
| Power | AC220V / 26W |
| Coverage | 5000cbm |
| Feature | Floor-Standing |
| Material | Iron |