| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | BL500 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 80-100 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
Profesjonalny stojący dyfuzor zapachowy przeznaczony do użytku komercyjnego, charakteryzujący się wytrzymałą żelazną konstrukcją i zaawansowaną technologią dyfuzji zimnym powietrzem.
| Napięcie | AC220V |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel / Budynek komercyjny |
| Pojemność oleju | 1400ml |
| Kolor | Czarny |
| Moc | AC220V / 26W |
| Zasięg | 5000cbm |
| Cecha | Stojący |
| Materiał | Żelazo |