| 브랜드 이름: | MGSCENT |
| 모델 번호: | BL500 |
| MOQ: | 1개 |
| 가격: | USD 80-100 |
| 지불 조건: | T/T, 서부 동맹 |
| 공급 능력: | 100pcs/일 |
A professional-grade floor-standing fragrance diffuser designed for commercial environments, featuring durable iron construction and advanced cold-air diffusion technology.
| Voltage | AC220V |
|---|---|
| Application | Hotel / Commercial Building |
| Oil Capacity | 1400ml |
| Color | Black |
| Power | AC220V / 26W |
| Coverage | 5000cbm |
| Feature | Floor-Standing |
| Material | Iron |