| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | BL500 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 80-100 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
Ένας επαγγελματικός διασκορπιστής αρωμάτων, σχεδιασμένος για εμπορικά περιβάλλοντα, με ανθεκτική κατασκευή από σίδηρο και προηγμένη τεχνολογία διάχυσης κρύου αέρα.
| Τετάρτη | AC220V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο / Εμπορικό κτίριο |
| Πετρελαϊκή ικανότητα | 1400 ml |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δύναμη | AC220V / 26W |
| Καλυψη | 5000 κυβικά μέτρα |
| Ειδικότητα | Στάσιμο στο πάτωμα |
| Υλικό | Σίδηρο |