| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | BL500 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 80-100 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
Een professionele vloer-staande geur diffuser ontworpen voor commerciële omgevingen, met duurzame ijzeren constructie en geavanceerde koude lucht diffusie technologie.
| Spanning | AC220V |
|---|---|
| Toepassing | Hotel / handelsgebouw |
| Oliecapaciteit | 1400 ml |
| Kleur | Zwart |
| Kracht | AC220V / 26W |
| Dekking | 5000cbm |
| Kenmerken | Op de vloer staan |
| Materiaal | Vervaardiging uit ijzer |