| ชื่อแบรนด์: | MGSCENT |
| เลขรุ่น: | บีแอล500 |
| ขั้นต่ำ: | 1 ชิ้น |
| ราคา: | USD 80-100 |
| เงื่อนไขการจ่ายเงิน: | ที/ที, เวสเทิร์นยูเนี่ยน |
| ความสามารถในการจําหน่าย: | 100 ชิ้น / วัน |
A professional-grade floor-standing fragrance diffuser designed for commercial environments, featuring durable iron construction and advanced cold-air diffusion technology.
| Voltage | AC220V |
|---|---|
| Application | Hotel / Commercial Building |
| Oil Capacity | 1400ml |
| Color | Black |
| Power | AC220V / 26W |
| Coverage | 5000cbm |
| Feature | Floor-Standing |
| Material | Iron |