| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | BL500 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 80-100 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet/gün |
Ticari ortamlar için tasarlanmış, dayanıklı demir yapı ve gelişmiş soğuk hava difüzyon teknolojisine sahip profesyonel sınıf, ayaklı koku difüzörü.
| Voltaj | AC220V |
|---|---|
| Uygulama | Otel / Ticari Bina |
| Yağ Kapasitesi | 1400ml |
| Renk | Siyah |
| Güç | AC220V / 26W |
| Kapsama Alanı | 5000cbm |
| Özellik | Ayaklı |
| Malzeme | Demir |