| الاسم التجاري: | MGSCENT |
| رقم الطراز: | DC100 |
| الـ MOQ: | 1 قطعة |
| سعر: | USD 15 - 17 |
| شروط الدفع: | / تي تي، ويسترن يونيون |
| القدرة على التوريد: | 300 قطعة/يوم |
| Voltage | DC5V / 2W |
| Noise Level | <35 dba |
| Installation Options | Wall-mounted and desktop dual-purpose |
| Oil Capacity | 130ml |
| Atomization Release | Adjustable aroma concentration |
| Power Consumption | 2W |
| Coverage Area | 100 cubic meters |
| Available Colors | Black/White |