| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | DC100 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 15 - 17 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Napięcie | DC5V / 2W |
| Poziom hałasu | <35 dba |
| Opcje instalacji | Podwójne zastosowanie: montaż na ścianie i na biurku |
| Pojemność oleju | 130 ml |
| Uwalnianie atomizacji | Regulowane stężenie aromatu |
| Zużycie energii | 2W |
| Obszar pokrycia | 100 metrów sześciennych |
| Dostępne kolory | Czarny/Biały |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje