| Наименование марки: | MGSCENT |
| Номер модели: | ДК100 |
| MOQ: | 1 шт. |
| Цена: | USD 15 - 17 |
| Условия оплаты: | Т/Т, Вестерн Юнион |
| Способность к поставкам: | 300 шт./день |
| Voltage | DC5V / 2W |
| Noise Level | <35 dba |
| Installation Options | Wall-mounted and desktop dual-purpose |
| Oil Capacity | 130ml |
| Atomization Release | Adjustable aroma concentration |
| Power Consumption | 2W |
| Coverage Area | 100 cubic meters |
| Available Colors | Black/White |