| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | DC100 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 15 - 17 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 300個/日 |
| Voltage | DC5V / 2W |
| Noise Level | <35 dba |
| Installation Options | Wall-mounted and desktop dual-purpose |
| Oil Capacity | 130ml |
| Atomization Release | Adjustable aroma concentration |
| Power Consumption | 2W |
| Coverage Area | 100 cubic meters |
| Available Colors | Black/White |