| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | DC100 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 15 - 17 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs/day |
| Voltage | DC5V / 2W |
| Noise Level | <35 dba |
| Installation Options | Wall-mounted and desktop dual-purpose |
| Oil Capacity | 130ml |
| Atomization Release | Adjustable aroma concentration |
| Power Consumption | 2W |
| Coverage Area | 100 cubic meters |
| Available Colors | Black/White |