| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | DC100 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 15 - 17 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد در روز |
| Voltage | DC5V / 2W |
| Noise Level | <35 dba |
| Installation Options | Wall-mounted and desktop dual-purpose |
| Oil Capacity | 130ml |
| Atomization Release | Adjustable aroma concentration |
| Power Consumption | 2W |
| Coverage Area | 100 cubic meters |
| Available Colors | Black/White |