| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | DC100 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 15 - 17 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Voltaj | DC5V / 2W |
| Gürültü Seviyesi | <35 dba |
| Kurulum Seçenekleri | Duvara monte ve masaüstü çift amaçlı |
| Yağ Kapasitesi | 130ml |
| Atomizasyon Salınımı | Ayarlanabilir aroma konsantrasyonu |
| Güç Tüketimi | 2W |
| Kapsama Alanı | 100 metreküp |
| Mevcut Renkler | Siyah/Beyaz |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar