| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | DC100 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 15 - 17 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Τετάρτη | DC5V |
| Επίπεδο θορύβου | < 35 dBA |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία USB διπλής λειτουργίας |
| Πετρελαϊκή ικανότητα | 130 ml |
| Επιλογές χρώματος | Μαύρο/Λευκό |
| Κατανάλωση ενέργειας | 2W |
| Περιοχή κάλυψης | 100 κυβικά μέτρα |
| Τεχνολογία διάχυσης | Διάχυση κρύου αέρα |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές