| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | AM02 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 15.9 - 17.9 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Εισφορά ισχύος | Συνεχή 5V 1A, 2W |
| Διασύνδεση φόρτισης | Τύπος C |
| Επίπεδο θορύβου | < 30 dBA |
| Περιοχή κάλυψης | 100 κυβικά μέτρα |
| Ζωή υπηρεσίας | 8.000 ώρες |
| Τεχνολογία | Διάχυση κρύου αέρα |
| Πετρελαϊκή ικανότητα | 15 ml |
| Μέγιστη κατανάλωση πετρελαίου | 0.1 ml/h |
| Μέγεθος προϊόντος | Δύση: 126mm * βάθος: 72mm * ύψος: 152mm |
| Υλικό | Φυσικό ξύλο και γυαλί |