| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | AM04 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 16.8 - 18.9 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
Αυτός ο premium διαχυτής αρωμάτων χρησιμοποιεί τεχνολογία ψυχρής νεφελοποίησης διπλής ροής για να ατομοποιήσει απευθείας 20-30 σταγόνες 100% φυσικών αιθέριων ελαίων. Αυτή η καινοτόμος προσέγγιση διατηρεί την ακεραιότητα των αιθέριων ελαίων, αποφεύγοντας τη θερμική αποικοδόμηση των ενεργών συστατικών, εξασφαλίζοντας μέγιστα θεραπευτικά οφέλη.
| Τάση | DC5V |
| Ισχύς | 1.5W |
| Επίπεδο Θορύβου | <30dba |
| Περιοχή Κάλυψης | 100cbm |
| Διάρκεια Ζωής | 8000 ώρες |
| Τεχνολογία | Διάχυση ψυχρού αέρα |
| Χωρητικότητα Λαδιού | 15ml |
| Μέγιστη Κατανάλωση Λαδιού | 0.1ml/h |