| ब्रांड नाम: | MGSCENT |
| मॉडल संख्या: | AM04 |
| एमओक्यू: | 1 टुकड़ा |
| कीमत: | USD 16.8 - 18.9 |
| भुगतान की शर्तें: | टी/टी, वेस्टर्न यूनियन |
| आपूर्ति करने की क्षमता: | 300 पीसी/दिन |
This premium aroma diffuser utilizes dual-fluid cold nebulization technology to directly atomize 20-30 drops of 100% natural essential oils. This innovative approach preserves the integrity of essential oils by avoiding thermal degradation of active components, ensuring maximum therapeutic benefits.
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise Level | <30dba |
| Coverage Area | 100cbm |
| Service Life | 8000 hours |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil Capacity | 15ml |
| Maximum Oil Consumption | 0.1ml/h |