| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | AM04 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 16.8 - 18.9 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
Deze premium aroma diffuser maakt gebruik van dual-fluid cold nebulization technologie om direct 20-30 druppels van 100% natuurlijke essentiële oliën te atomiseren.Deze innovatieve aanpak behoudt de integriteit van essentiële oliën door thermische afbraak van actieve bestanddelen te voorkomen, waardoor maximale therapeutische voordelen worden gewaarborgd.
| Spanning | DC5V |
| Kracht | 1.5W |
| Geluidsniveau | < 30dba |
| Beschermingsgebied | 100cbm |
| Leven in dienst | 8000 uur |
| Technologie | Diffusie door koude lucht |
| Oliecapaciteit | 15 ml |
| Maximaal olieverbruik | 0.1 ml/uur |