| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | AM04 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 16.8 - 18.9 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
Ten wysokiej klasy dyfuzor zapachowy wykorzystuje technologię dwupłynowej zimnej nebulizacji do bezpośredniej atomizacji 20-30 kropli 100% naturalnych olejków eterycznych. To innowacyjne podejście zachowuje integralność olejków eterycznych, unikając termicznego rozkładu aktywnych składników, co zapewnia maksymalne korzyści terapeutyczne.
| Napięcie | DC5V |
| Moc | 1.5W |
| Poziom hałasu | <30dba |
| Obszar zasięgu | 100cbm |
| Żywotność | 8000 godzin |
| Technologia | Dyfuzja zimnym powietrzem |
| Pojemność na olejki | 15ml |
| Maksymalne zużycie olejku | 0.1ml/h |