| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | AM04 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 16.8 - 18.9 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs/day |
This premium aroma diffuser utilizes dual-fluid cold nebulization technology to directly atomize 20-30 drops of 100% natural essential oils. This innovative approach preserves the integrity of essential oils by avoiding thermal degradation of active components, ensuring maximum therapeutic benefits.
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise Level | <30dba |
| Coverage Area | 100cbm |
| Service Life | 8000 hours |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil Capacity | 15ml |
| Maximum Oil Consumption | 0.1ml/h |