| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | AM04 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 16.8 - 18.9 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
Bu premium aroma difüzörü, %100 doğal uçucu yağlardan 20-30 damlayı doğrudan atomize etmek için çift akışlı soğuk nebülizasyon teknolojisini kullanır. Bu yenilikçi yaklaşım, aktif bileşenlerin termal bozunmasını önleyerek uçucu yağların bütünlüğünü korur ve maksimum terapötik fayda sağlar.
| Voltaj | DC5V |
| Güç | 1.5W |
| Gürültü Seviyesi | <30dba |
| Kapsama Alanı | 100cbm |
| Hizmet Ömrü | 8000 saat |
| Teknoloji | Soğuk hava difüzyonu |
| Yağ Kapasitesi | 15ml |
| Maksimum Yağ Tüketimi | 0.1ml/saat |