| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | AM02 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 15.9 - 17.9 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Güç Girişi | DC 5V 1A, 2W |
| Şarj Arayüzü | Type-C |
| Gürültü Seviyesi | <30 dBA |
| Kapsama Alanı | 100 metreküp |
| Servis Ömrü | 8000 saat |
| Teknoloji | Soğuk hava difüzyonu |
| Yağ Kapasitesi | 15ml |
| Maksimum Yağ Tüketimi | 0.1ml/saat |
| Ürün Boyutları | Genişlik: 126mm * Derinlik: 72mm * Yükseklik: 152mm |
| Malzeme | Doğal ahşap ve cam |