| الاسم التجاري: | MGSCENT |
| رقم الطراز: | AM02 |
| الـ MOQ: | 1 قطعة |
| سعر: | USD 15.9 - 17.9 |
| شروط الدفع: | / تي تي، ويسترن يونيون |
| القدرة على التوريد: | 300 قطعة/يوم |
| Power Input | DC 5V 1A, 2W |
| Charging Interface | Type-C |
| Noise Level | <30 dBA |
| Coverage Area | 100 cubic meters |
| Service Life | 8000 hours |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil Capacity | 15ml |
| Maximum Oil Consumption | 0.1ml/h |
| Product Dimensions | Width: 126mm * Depth: 72mm * Height: 152mm |
| Material | Natural wood and glass |