| ब्रांड नाम: | MGSCENT |
| मॉडल संख्या: | AM02 |
| एमओक्यू: | 1 टुकड़ा |
| कीमत: | USD 15.9 - 17.9 |
| भुगतान की शर्तें: | टी/टी, वेस्टर्न यूनियन |
| आपूर्ति करने की क्षमता: | 300 पीसी/दिन |
| Power Input | DC 5V 1A, 2W |
| Charging Interface | Type-C |
| Noise Level | <30 dBA |
| Coverage Area | 100 cubic meters |
| Service Life | 8000 hours |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil Capacity | 15ml |
| Maximum Oil Consumption | 0.1ml/h |
| Product Dimensions | Width: 126mm * Depth: 72mm * Height: 152mm |
| Material | Natural wood and glass |