| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | AM02 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 15.9 - 17.9 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Wejście zasilania | DC 5V 1A, 2W |
| Interfejs ładowania | Typ-C |
| Poziom hałasu | <30 dBA |
| Obszar zasięgu | 100 metrów sześciennych |
| Żywotność | 8000 godzin |
| Technologia | Dyfuzja zimnego powietrza |
| Pojemność oleju | 15ml |
| Maksymalne zużycie oleju | 0,1 ml/h |
| Wymiary produktu | Szerokość: 126 mm * Głębokość: 72 mm * Wysokość: 152 mm |
| Materiał | Naturalne drewno i szkło |