| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | AM02 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 15.9 - 17.9 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Stroominvoer | DC 5V 1A, 2W |
| Oplaadinterface | Type-C |
| Geluidsniveau | < 30 dBA |
| Beschermingsgebied | 100 kubieke meter |
| Leven in dienst | 8000 uur |
| Technologie | Diffusie door koude lucht |
| Oliecapaciteit | 15 ml |
| Maximaal olieverbruik | 0.1 ml/uur |
| Afmetingen van het product | Breedte: 126 mm * Diepte: 72 mm * Hoogte: 152 mm |
| Materiaal | Natuurhout en glas |