| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | DC100 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 15 - 17 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Voltage | DC5V |
| Geluidsniveau | <35 dBA |
| Voeding | Batterij USB Dual-mode |
| Oliëcapaciteit | 130ml |
| Kleuropties | Zwart/Wit |
| Stroomverbruik | 2W |
| Dekking | 100 kubieke meter |
| Verspreidingstechnologie | Koude-luchtverspreiding |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies