| ब्रांड नाम: | MGSCENT |
| मॉडल संख्या: | डीसी100 |
| एमओक्यू: | 1 टुकड़ा |
| कीमत: | USD 15 - 17 |
| भुगतान की शर्तें: | टी/टी, वेस्टर्न यूनियन |
| आपूर्ति करने की क्षमता: | 300 पीसी/दिन |
| Voltage | DC5V |
| Noise Level | <35 dBA |
| Power Supply | Battery USB Dual-mode |
| Oil Capacity | 130ml |
| Color Options | Black/White |
| Power Consumption | 2W |
| Coverage Area | 100 cubic meters |
| Diffusion Technology | Cold-air diffusion |