| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | J5000 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 98.2 -110 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Power Input | AC 220V |
| Power Consumption | 26W |
| Noise Level | < 50 dB (Quieter than keyboard typing) |
| Essential Oil Capacity | 1000ml |
| Diffusion Range | 5000 cubic meters |
| Product Dimensions | W302 * D193 * H570mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()