| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | J5000 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 98.2 -110 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 100pcs/day |
| Power Input | AC 220V |
| Power Consumption | 26W |
| Noise Level | < 50 dB (Quieter than keyboard typing) |
| Essential Oil Capacity | 1000ml |
| Diffusion Range | 5000 cubic meters |
| Product Dimensions | W302 * D193 * H570mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()