| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | J5000 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 98.2 -110 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در روز |
| ورودی برق | AC 220V |
| مصرف برق | 26W |
| سطح صدا | < 50 دسی بل (کم صداتر از تایپ کیبورد) |
| ظرفیت روغن ضروری | 1000 میلی لیتر |
| محدوده پخش | 5000 متر مکعب |
| ابعاد محصول | W302 * D193 * H570mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()