| Наименование марки: | MGSCENT |
| Номер модели: | Дж5000 |
| MOQ: | 1 шт. |
| Цена: | USD 98.2 -110 |
| Условия оплаты: | Т/Т, Вестерн Юнион |
| Способность к поставкам: | 100 шт./день |
| Power Input | AC 220V |
| Power Consumption | 26W |
| Noise Level | < 50 dB (Quieter than keyboard typing) |
| Essential Oil Capacity | 1000ml |
| Diffusion Range | 5000 cubic meters |
| Product Dimensions | W302 * D193 * H570mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()