| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | J5000 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 98.2 -110 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Stroomtoevoer | AC 220V |
| Stroomverbruik | 26W |
| Geluidsniveau | < 50 dB (Stiller dan toetsenbord typen) |
| Capaciteit Essentiële Olie | 1000ml |
| Verspreidingsbereik | 5000 kubieke meter |
| Productafmetingen | B302 * D193 * H570mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()