| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | DC100 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 15 - 17 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد در روز |
| Voltage | DC5V |
| Noise Level | <35 dBA |
| Power Supply | Battery / USB |
| Oil Capacity | 130ml |
| Color Options | Black/White |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Coverage Area | 100 cubic meters |
| Maximum Oil Consumption | 1ml/hour |