| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | DC100 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 15 - 17 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs/day |
| Voltage | DC5V |
| Noise Level | <35 dBA |
| Power Supply | Battery / USB |
| Oil Capacity | 130ml |
| Color Options | Black/White |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Coverage Area | 100 cubic meters |
| Maximum Oil Consumption | 1ml/hour |