| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | DC100 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 15 - 17 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Napięcie | DC5V |
| Poziom hałasu | <35 dBA |
| Zasilanie | Bateria / USB |
| Pojemność oleju | 130ml |
| Opcje kolorystyczne | Czarny/Biały |
| Technologia | Dyfuzja zimnego powietrza |
| Obszar działania | 100 metrów sześciennych |
| Maksymalne zużycie oleju | 1 ml/godzinę |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje