| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | MY01 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 17 -19.3 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Oliëncapaciteit | 130ml |
| Beschikbare kleuren | Zwart / Wit |
| Maximale olieverbruik | 1,5 ml/u |
| Materiaal | Kunststof |
| Primaire functie | Bluetooth APP-bediening |
| Toepassingen | Hotels en huizen |
| Afmetingen | 175 * 150 * 74 mm |
| Brutogewicht | 0,9 kg |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies