| 브랜드 이름: | MGSCENT |
| 모델 번호: | 마이01 |
| MOQ: | 1개 |
| 가격: | USD 17 -19.3 |
| 지불 조건: | T/T, 서부 동맹 |
| 공급 능력: | 300pcs/일 |
| Oil Capacity | 130ml |
| Available Colors | Black / White |
| Maximum Oil Consumption | 1.5ml/h |
| Material | Plastic |
| Primary Feature | Bluetooth APP Control |
| Applications | Hotels and Homes |
| Dimensions | 175 * 150 * 74mm |
| Gross Weight | 0.9kg |