| Наименование марки: | MGSCENT |
| Номер модели: | МГ01 |
| MOQ: | 1 шт. |
| Цена: | USD 17 -19.3 |
| Условия оплаты: | Т/Т, Вестерн Юнион |
| Способность к поставкам: | 300 шт./день |
| Oil Capacity | 130ml |
| Available Colors | Black / White |
| Maximum Oil Consumption | 1.5ml/h |
| Material | Plastic |
| Primary Feature | Bluetooth APP Control |
| Applications | Hotels and Homes |
| Dimensions | 175 * 150 * 74mm |
| Gross Weight | 0.9kg |