| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | ΜΧ01 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 17 -19.3 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Oil Capacity | 130ml |
| Available Colors | Black / White |
| Maximum Oil Consumption | 1.5ml/h |
| Material | Plastic |
| Primary Feature | Bluetooth APP Control |
| Applications | Hotels and Homes |
| Dimensions | 175 * 150 * 74mm |
| Gross Weight | 0.9kg |