| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | MY01 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 17 -19.3 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Pojemność naftowa | 130 ml |
| Dostępne kolory | Czarny / Biały |
| Maksymalne zużycie oleju | 10,5 ml/h |
| Materiał | Plastikowe |
| Główną cechą | Kontrola Bluetooth APP |
| Wnioski | Hotele i domy |
| Wymiary | 175 * 150 * 74 mm |
| Waga brutto | 00,9 kg |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje