| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | MY01 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 17 -19.3 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs/day |
| Oil Capacity | 130ml |
| Available Colors | Black / White |
| Maximum Oil Consumption | 1.5ml/h |
| Material | Plastic |
| Primary Feature | Bluetooth APP Control |
| Applications | Hotels and Homes |
| Dimensions | 175 * 150 * 74mm |
| Gross Weight | 0.9kg |