| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | MY01 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 17 -19.3 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Spanning | DC12V |
| Functie | Modern Compact |
| Vermogen | 10W |
| Dekking | 500 kubieke meter |
| Kleur | Zwart/Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Toepassing | Moderne Residentiële Ruimtes, Hotelkamers, Gangen en Washrooms |
| Brutogewicht | 0,9 kg |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies